Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Comarch ERP Optima Analizy BI do 2 użytkowników

1722,00 
Comarch ERP Optima Analizy Business Intelligence to intuicyjne narzędzie służące do budowania raportów i analiz na bazie informacji, wprowadzonych do programu Comarch ERP Optima. Dostarcza informacji niezbędnych do monitorowania i zarządzania przedsiębiorstwem.

Comarch ERP Optima CRM

0,00 
Comarch ERP Optima CRM to moduł służący do planowania kontaktów z klientem, ewidencjonowania przeprowadzonych spotkań i rozmów telefonicznych oraz przydzielania zadań pracownikom. Moduł wspiera również przeprowadzanie procesu windykacji. Wiedza zgromadzona w module pozwala na prowadzenie uporządkowanych działań marketingowych i sprzedażowych.

Comarch ERP Optima CRM Plus

0,00 

Moduł służący do planowania kontaktów z klientem, ewidencjonowania przeprowadzonych spotkań i rozmów telefonicznych oraz przydzielania zadań pracownikom.

Comarch ERP Optima Detal

947,10 
Moduł stworzony z myślą o punktach sprzedaży detalicznej. Czyni z okna sprzedaży detalicznej doskonałe narzędzie do pracy w sklepach, punktach gastronomicznych czy firmach handlowych.

Comarch ERP Optima Faktury

157,44 
To moduł przeznaczony dla firm usługowych, który w prosty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych.

Comarch ERP Optima Handel

0,00 
Moduł wspomagający sprzedaż i prowadzenie gospodarki magazynowej, zawiera wszystkie funkcjonalności modułu Faktury, a także gwarantuje pełną kontrolę procesów logistycznych prowadzonych w przedsiębiorstwie.

Comarch ERP Optima Handel Plus

2300,10 
Moduł Handel Plus umożliwia tworzenie dokumentów handlowych: Faktur Zakupu, Faktur Sprzedaży oraz Paragonów w rozbiciu na kilka magazynów pozycji na jednym dokumencie handlowym

Comarch ERP Optima Kasa/Bank

157,44 
Dzięki modułowi Kasa/Bank możesz monitorować na bieżąco, jaki typ przychodu faktycznie zwiększa zyski przedsiębiorstwa.

Comarch ERP Optima Kasa/Bank Plus

289,05 
Moduł umożliwia bieżącą kontrolę wszelkich zagadnień związanych z przepływem środków pieniężnych w firmie. Moduł posiada wszystkie funkcje modułu Kasa/Bank oraz funkcje dodatkowe.

Comarch ERP Optima Księga Handlowa

2373,90 
Moduł Comarch ERP Optima Księga Handlowa umożliwia prowadzenie pełnej księgowości w firmie zgodnie z Ustawą o rachunkowości. Program jest na bieżąco aktualizowany i dostosowywany do zmian zachodzących w prawie.

Comarch ERP Optima Księga Handlowa Plus

2878,20 

Umożliwia prowadzenie pełnej księgowości w firmie zgodnie z Ustawą o rachunkowości. Program jest na bieżąco aktualizowany i dostosowywany do zmian zachodzących w prawie, dzięki czemu jest zawsze zgodny z obowiązującymi przepisami. Moduł Księga Handlowa Plus posiada funkcjonalności modułu Księga Handlowa.

Comarch ERP Optima Księga Podatkowa

473,55 
Moduł Comarch ERP Optima Księga Podatkowa wspomaga księgowość w codziennej pracy firmy.

Comarch ERP Optima Płace i Kadry

1722,00 
Program umożliwia sprawniejszą obsługę kadrowo-płacową każdej firmy. Dzięki starannie zaprojektowanym funkcjonalnościom, praca jest zautomatyzowana, przez co minimalizowane jest niebezpieczeństwo pojawienia się błędu podczas wykonywania operacji.

Comarch ERP Optima Serwis

953,25 

Moduł Comarch ERP Optima Serwis dedykowany jest dla firm świadczących usługi, a także serwisujących sprzedawane towary. Może współpracować z modułem Comarch ERP Optima Faktury oraz z modułem magazynowym Comarch ERP Optima Handel / Handel Plus (w zakresie pobierania części z magazynu).

Comarch ERP Optima Środki Trwałe

633,45 
Moduł pozwala na kompleksową obsługę gospodarowania środkami trwałymi, wartościami niematerialnymi i prawnymi oraz wyposażeniem dodatkowym.