WAPRO ERP by Asseco to nowoczesny, zintegrowany system ERP złożony ze ściśle współpracujących ze sobą programów. Stanowi systematycznie powiększający się ekosystem ERP. System WAPRO ERP wspiera rozwój polskich firm, zwiększa ich konkurencyjności i efektywność działania.

Linie produktowe systemów WAPRO ERP różniące się między sobą liczbą modułów i funkcjonalnością pozwalają na obsługę firm różnej wielkości i o zróżnicowanych potrzebach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Linia produktu
Rodzaj licencji
Okres

Wapro Fakturka

207,87 
Prosty program do szybkiego fakturowania, został stworzony dla małych firm wystawiających maksymalnie kilkaset faktur lub paragonów miesięcznie. Umożliwia obsługę jednej firmy na jednym stanowisku.

Wapro Mag

244,77 3554,70 
System przeznaczony do obsługi procesów sprzedaży oraz zarządzania magazynem w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, od małych firm jednoosobowych do przedsiębiorstw średniej wielkości.

Wapro Mobile

195,57 1105,77 
To nowoczesna aplikacja dla handlowców mobilnych, ułatwia sprzedaż i zapewnia szybki, zdalny dostęp do informacji niezależnie od miejsca pobytu użytkownika.

Wapro Analizy

367,77 2447,70 
Program jest uzupełnieniem funkcjonalnym pozostałych aplikacji systemu WAPRO ERP o zaawansowane funkcje analityczne.

Wapro Aukcje

832,23 1966,77 
Wspomagają proces sprzedaży na Allegro i obsługę posprzedażową w WAPRO Mag. Produkt licencjonowany w modelu rocznym, wymaga do działania WAPRO Mag, do odnowienia licencji wymagana najnowsza wersja WAPRO Mag.

Wapro Kaper

244,77 2447,70 
Wygodny zestaw narzędzi do zarządzania małą firmą. Pozwala również rozliczać ryczałtową ewidencję sprzedaży, najem, prowadzić uproszczone płace, ewidencję środków trwałych i rozliczenie samochodów.

Wapro Fakir

1228,77 7380,00 
System przeznaczony do obsługi pełnej księgowości w przedsiębiorstwach.Program Finanse i księgowość WAPRO Fakir stosowany jako element składowy systemu zarządzania firmą, współpracuje z innymi aplikacjami WAPRO ERP.