Wyświetlanie 1–40 z 63 wyników

Linia produktu
Rodzaj licencji
Okres
Ilość stanowisk

Wapro Fakturka

207,87 
Prosty program do szybkiego fakturowania, został stworzony dla małych firm wystawiających maksymalnie kilkaset faktur lub paragonów miesięcznie. Umożliwia obsługę jednej firmy na jednym stanowisku.

Wapro Mag

244,77 3554,70 
System przeznaczony do obsługi procesów sprzedaży oraz zarządzania magazynem w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, od małych firm jednoosobowych do przedsiębiorstw średniej wielkości.

Wapro Mobile

195,57 1105,77 
To nowoczesna aplikacja dla handlowców mobilnych, ułatwia sprzedaż i zapewnia szybki, zdalny dostęp do informacji niezależnie od miejsca pobytu użytkownika.

Wapro Analizy

736,77 2447,70 
Program jest uzupełnieniem funkcjonalnym pozostałych aplikacji systemu WAPRO ERP o zaawansowane funkcje analityczne.

Wapro Aukcje

613,77 1966,77 
Wspomagają proces sprzedaży na Allegro i obsługę posprzedażową w WAPRO Mag. Produkt licencjonowany w modelu rocznym, wymaga do działania WAPRO Mag, do odnowienia licencji wymagana najnowsza wersja WAPRO Mag.

Wapro Kaper

244,77 2447,70 
Wygodny zestaw narzędzi do zarządzania małą firmą. Pozwala również rozliczać ryczałtową ewidencję sprzedaży, najem, prowadzić uproszczone płace, ewidencję środków trwałych i rozliczenie samochodów.

Wapro Fakir

1228,77 7380,00 
System przeznaczony do obsługi pełnej księgowości w przedsiębiorstwach.Program Finanse i księgowość WAPRO Fakir stosowany jako element składowy systemu zarządzania firmą, współpracuje z innymi aplikacjami WAPRO ERP.

DrayTek – VigorSwitch G1280

1230,00 
DrayTek - VigorSwitch G1280 - 24 porty Ethernet 10/100/1000Mbps, 4 porty Gigabit SFP/RJ-45 Combo. Jest to zarządzalny switch warstwy 2, będący idealnym rozwiązaniem umożliwiającym rozszerzenie istniejącej sieci Gigabit.

Antivirus NOD32

119,31 359,78 

Program ESET NOD32 Antivirus zapewnia świetną ochronę przed złośliwymi oprogramowaniami. Chroń swój komputer wraz produktami firmy ESET. Nie zauważysz działania tego programu, ale korzyści jakie niesie za sobą już tak.

Cyber Security

119,31 359,78 

W celu uzyskania ochrony przeciwko niebezpiecznym programom szpiegującym na systemach macOS skorzystaj z ESET Cyber Security. Jest to świetne rozwiązanie dla tego typu systemu operacyjnego.

Internet Security

168,51 433,58 

Chroń swój komputer, dzięki ESET Internet Security. Od teraz czuj się bezpiecznie podczas korzystania z sieci, wykonywania ważnych transakcji oraz robienia zakupów przez internet.

Cyber Security Pro

119,31 359,78 

Wybierz skuteczną ochronę komputera z systemem macOS i korzystaj z technologii zabezpieczających ESET, zyskując m.in. ochronę przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym, phishingiem (wyłudzaniem danych), atakami z sieci oraz niechcianymi wiadomościami spamowymi.

Eset Security Pack

160,00 457,56 

Programy antywirusowe firmy ESET to niezawodna ochrona przeciw cyber-zagrożeniom. Z pakietem Security Pack ochronisz swoje urządzenia. Jest to zaawansowana oferta, dzięki której przed zagrożeniami chronić możemy zarówno urządzenia stacjonarne jak i mobilne. Licencja obejmuję 6 urządzeń.

Microsoft 365 Personal – Licencja na subskrypcję (1 rok)

299,99 

Dzięki subskrypcji Microsoft 365 uzyskujemy dostęp do profesjonalnych aplikacji opartych na sztucznej inteligencji, dużej przestrzeni dyskowej w chmurze a także jesteśmy objęci specjalnymi zabezpieczeniami które mają za zadanie nas chronić.

Microsoft Office 365 Family – Licencja na subskrypcję (1 rok)

429,99 

Dzięki subskrypcji Microsoft 365 uzyskujemy dostęp do profesjonalnych aplikacji opartych na sztucznej inteligencji, dużej przestrzeni dyskowej w chmurze a także jesteśmy objęci specjalnymi zabezpieczeniami które mają za zadanie nas chronić.

Licencja ESD Microsoft 365 Business Standard (5PC/MAC)

699,00 

Microsoft 365 Business Standard to optymalny pakiet usług, aplikacji i programów dla firm. Zawiera zarówno aplikacje Office na komputer, jak i zaawansowane narzędzia w wersji online.

Microsoft Office 365 Aplikacje dla firm – Licencja na subskrypcję (1 rok) – 1 PC/ Mac 32/64-bit ESD Wszystkie język

699,00 

Skorzystaj ze światowego standardu aplikacji klasycznych, takich jak programy Word, Excel, PowerPoint i nie tylko. Twórz, wyświetlaj i edytuj w czasie rzeczywistym na wszystkich urządzeniach za pomocą aplikacji mobilnych i klasycznych dla systemów Windows, iOS, Android i komputerów Mac.

Microsoft Office Home & Student 2019 ESD 1 PC

599,00 

Pakiet Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów jest przeznaczony dla uczniów i rodzin chcących korzystać z klasycznych aplikacji pakietu Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint na system Windows 11 i Windows 10.

Microsoft Office Home & Business 2019 ESD 1 PC

1099,00 

Pakiet Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm przeznaczony jest dla rodzin i małych firm, którym zależy na korzystaniu z klasycznych aplikacji pakietu Office, oraz dostępie do poczty e-mail. Zawiera programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook na Windows 11 i Windows 10.

Microsoft Office Home & Student 2021 ESD 1 PC

649,00 

Pakiet Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Uczniów jest przeznaczony dla uczniów i rodzin chcących korzystać z klasycznych aplikacji pakietu Office(na Windows 11 i Windows 10), takich jak: Word, Excel, PowerPoint.

Microsoft Office Home & Business 2021 ESD 1 PC

1199,00 

Pakiet Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm przeznaczony jest dla rodzin i małych firm, którym zależy na korzystaniu z klasycznych aplikacji pakietu Office, oraz dostępie do poczty e-mail.

Comarch ERP Optima CRM

633,45 
Comarch ERP Optima CRM to moduł służący do planowania kontaktów z klientem, ewidencjonowania przeprowadzonych spotkań i rozmów telefonicznych oraz przydzielania zadań pracownikom. Moduł wspiera również przeprowadzanie procesu windykacji. Wiedza zgromadzona w module pozwala na prowadzenie uporządkowanych działań marketingowych i sprzedażowych.

Comarch ERP Optima CRM Plus

793,35 

Moduł służący do planowania kontaktów z klientem, ewidencjonowania przeprowadzonych spotkań i rozmów telefonicznych oraz przydzielania zadań pracownikom.

Comarch ERP Optima Detal

947,10 
Moduł stworzony z myślą o punktach sprzedaży detalicznej. Czyni z okna sprzedaży detalicznej doskonałe narzędzie do pracy w sklepach, punktach gastronomicznych czy firmach handlowych.

Comarch ERP Optima Faktury

157,44 
To moduł przeznaczony dla firm usługowych, który w prosty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych.

Comarch ERP Optima Handel

0,00 
Moduł wspomagający sprzedaż i prowadzenie gospodarki magazynowej, zawiera wszystkie funkcjonalności modułu Faktury, a także gwarantuje pełną kontrolę procesów logistycznych prowadzonych w przedsiębiorstwie.

Comarch ERP Optima Kasa/Bank

157,44 
Dzięki modułowi Kasa/Bank możesz monitorować na bieżąco, jaki typ przychodu faktycznie zwiększa zyski przedsiębiorstwa.

Comarch ERP Optima Kasa/Bank Plus

289,05 
Moduł umożliwia bieżącą kontrolę wszelkich zagadnień związanych z przepływem środków pieniężnych w firmie. Moduł posiada wszystkie funkcje modułu Kasa/Bank oraz funkcje dodatkowe.

Comarch ERP Optima Księga Podatkowa

473,55 
Moduł Comarch ERP Optima Księga Podatkowa wspomaga księgowość w codziennej pracy firmy.

Comarch ERP Optima Serwis

953,25 

Moduł Comarch ERP Optima Serwis dedykowany jest dla firm świadczących usługi, a także serwisujących sprzedawane towary. Może współpracować z modułem Comarch ERP Optima Faktury oraz z modułem magazynowym Comarch ERP Optima Handel / Handel Plus (w zakresie pobierania części z magazynu).

Comarch ERP Optima Środki Trwałe

633,45 
Moduł pozwala na kompleksową obsługę gospodarowania środkami trwałymi, wartościami niematerialnymi i prawnymi oraz wyposażeniem dodatkowym.

Subiekt GT

982,77 

Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji.

Subiekt GT Rozszerzenie o 3 stanowiska

725,70 
Subiekt GT Rozszerzenie o 3 stanowiska

Sfera dla Subiekta GT

982,77 

Subiekt GT Sfera to nowoczesny system sprzedaży, który oprócz standardowej funkcjonalności Subiekta GT, został rozbudowany o mechanizm, który umożliwia pisanie rozszerzeń korzystających z wewnętrznych algorytmów systemu Subiekt GT. Program powstał z myślą o użytkownikach, którzy wymagają od systemu do obsługi sprzedaży specyficznych rozwiązań lub rozszerzonej funkcjonalności.

Telekonsultant Subiekta

239,85 

Telekonsultant to pakiet usług świadczonych przez specjalistów Działu Pomocy Technicznej InsERT. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 do Państwa dyspozycji jest grupa naszych najlepszych konsultantów.

Subiekt GT Krok po kroku

306,27 

Subiekt GT krok po kroku to szkolenie multimedialne szczegółowo omawiające obsługę systemu sprzedaży programu Subiekt GT - od instalacji i pierwszego uruchomienia, omówienie budowy programy, przedstawienie funkcji, wystawianie dokumentów, prowadzenie kartotek, rozliczenia z kontrahentami, ustawienia wydruków, współpraca z urządzeniami zewnętrznymi.

Gestor GT

859,77 

Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy. Jego wszechstronność i możliwość dostosowania do własnych potrzeb sprawiają, że program może być wykorzystywany w firmach o dowolnej specjalizacji.